Randevu Oluşturun

Edit Template

İşitme Cihazları

Lotus İşitme Merkezi

Markalar

İşitme Cihazlarımız

Phonak Naída™ Paradise

Phonak Sky™ Marvel

Phonak Paradise™ Cros

Phonak Audéo™ Lumity

Phonak Audéo™ Lumity

Phonak Audeo Fit™

Phonak Paradise™ Cros

Phonak Audéo™ Lumity

Phonak Lumity

Phonak Lumity

Sohbetlere tam katılım sağlayabilmek için, hangi dinleme durumunda olunursa olunsun ne söylendiğini anlamak önemlidir. Son model SmartSpeech™ Technology'yi içinde barındıran Phonak Lumity için öncelik konuşmayı anlamadır ve ürün, kafanız rahat şekilde sohbet etmenizi sağlar. Artık kapsamlı Lumity portföyümüzde yer alan en yeni Lumity teknolojisi, geniş yaş yelpazesi ve farklı işitme kaybı derecelerine uyum sağlar.

Skills

Oticon

Oticon More miniRITE T, tek kullanımlık pil seçeneğiyle, göze batmayan tasarıma sahip bir işitme cihazı modelidir. Tüm anlamlı seslere erişim sağlar ve beyni sesi anlamlandırma konusunda destekler. Oticon More, ses seviyesi ve program kontrolü için ikili dokunmatik düğme ve işitme cihazının durumunu gösteren bir LED ışık ile kullanımı kolay bir ürün ailesidir. Favori cihazlarınıza kolay ve zahmetsiz bağlantı için Bluetooth kablosuz teknolojisine sahiptir.

Oticon More™ miniRITE T Oticon More miniRITE T, tek kullanımlık pil seçeneğiyle, göze batmayan tasarıma sahip bir işitme cihazı modelidir. Tüm anlamlı seslere erişim sağlar ve beyni sesi anlamlandırma konusunda destekler. Oticon More, ses seviyesi ve program kontrolü için ikili dokunmatik düğme ve işitme cihazının durumunu gösteren bir LED ışık ile kullanımı kolay bir ürün ailesidir. Favori cihazlarınıza kolay ve zahmetsiz bağlantı için Bluetooth kablosuz teknolojisine sahiptir. Tür: BTE İşitme kaybı: Çok hafif - Çok ileri Pil numarası: 312

Yardım ve Destek İçin

Uzman Ekibimize Ulaşın

Lotus işitme Çağrı Merkezi

Sağlığınızı Önemsiyoruz

Linkler

Hakkımızda

Servis

İşitme Cihazları

Blog

Randevu Al

Ürünlerimiz

İşitme Cihazları

İşitme Cihazları Aksesusar

Pediatri İşitme Cihazları

İşitme Cihazı Türleri

Kvkk Metni

Çalışma Saatlerimiz

Lotus İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi olarak bizler, sağlık sektöründe hizmet veren bir merkez olmanın bilinciyle yola çıktık.

© 2023 Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım ve SEO Çalışmaları www.okanketen.com Tarafından Yürütülmektedir